• Lovinského 3, Bratislava
  • +421 905 251 513
  • info@fungym.sk
Detské pohybové centrum

O nás

    deti      deti

Sme pohybové centrum pre deti aj dospelých, v ktorom prebiehajú každy deň rôzne športové aktivity.

U nás zdokonalujeme detskú motoriku v senzomotorickom období ( vek 3 - 12 rokov ) mnohými, najmodernejšími metódami. Práve aktivitami ako sú pohybové hry, gymnastika a plávanie vytvárame vynikajúce predpoklady pre ďalší rozvoj dieťaťa. Preto spolupracujeme aj s inými organizáciami a prisposobujeme výuku pre danú športovú špecializáciu.

Vo večerných hodinách prebiehajú aktivity určené pre dospelých ako je napr. pilates a kalanetika, workout pre deti ale aj ženy a mužov, fyziologické cvičenia na hlboký stabilizačný systém ( CORE ). 

V doobedných časoch sú určené hodiny pre škôlky a skoré ranné tréningy pre dospelých. Stále pripravujeme nové a nové aktivity, ktoré budú prebiehať v našom centre ako je napríklad cvičenie v tehotenstve."


AKTUALITY

OZNAM 18.9.2017
Mili Fungymaci,
dnes konecne otvarame nase sportove brany :) Tesime sa na vas od 16:00- 16:55 a od 17:00- 17:55 na gymnastike a pohybovej priprave.
O 18:00 workout pre mužov a o 19:00 workout pre zeny.
Tesime sa na vas :)
FunGym tim

OZNAM 11.9.2017

Mili Fungymaci,
Nakolko prerabka cesty na Lovinskeho ulici je stale v plnom prude a bude sa este asfaltovat cesta, rozhodli sme sa, ze vzhladom k prasnosti a stazenemu vetraniu presunieme zaciatok kurzov od 18.9.2017.
Verime, ze od tohoto terminu uz bude dokoncena cesta a bezproblemove parkovanie pred Fungymom bude opat realitou. Dakujeme za pochopenie a tesime sa na vas :). 

Partneri Centra

Royal swimming clubMačkaféIron physiqueTransporter service - Shuttle doprava FunGym-> BAAllosToto